Email: info@calypsotours.info
Telefon: +381 11 361-9299; 361-5352
Mobilni: +381 63 1177-810
Radno vreme: od 09h-19h
Subota: od 10h-15h

Bus linija Lozana

 Vrnjačka Banja- Lausanne (Lozana)
 INFORMACIJE I REZERVACIJE KARATA NA TELEFONE:
  BEOGRAD AGENCIJA "CALYPSO TOURS" Kralja Milana 4,Tel:+381 11 3619299,Fax: +381 11 3626132
POLAZAK IZ SRBIJE
UTORAK, SREDA, PETAK I SUBOTA
13:30hVrnjačka Banja Autobuska stanica, peron 15
13:30hTrstenikAutobuska stanica
13:45hStopanjaAutobusko stajalište
14:15hKruševacAutobuska stanica, peron 3, 4
14:40hĆićevacAutobuska stanica, peron 2, 3
15:00hParaćinAutobuska stanica 7, 8
15:30hĆuprijaAutobuska stanica, peron 7, 8
15:45hJagodinaAutobuska stanica 4, 5
16:15hMarkovacMotel " Stari Hrast "
17:45hBeogradBAS stanica, peron 39, 40
19:15hNovi SadAutobuska stanica, peron 5

 

SAMO ZA BASEL

UTORAK, SUBOTA IZ SRBIJE
UTORAK, PETAK IZ SVAJCARSKE

16:00hBaselMeret- Oppenheim Strasse

 

Lausanne(Lozana) - Vrnjačka Banja 
POLAZAK IZ ŠVAJCARSKE
UTORAK, ČETVRTAK, PETAK I SUBOTA
15:00 hLausanneVeledrom Bleserete
16:15 hBernNeuenfeld Bus Terminal 
18:00 hLuzern Neuenkirch benzinka pumpa

 

UTORAK, ČETVRTAK, PETAK I SUBOTA IZ SVAJCARSKE

20:00hBellinzonaMövanpick benzinska pumpa
20:30hLuganoGradsko stajalište Noranko


CENOVNIK ZA MEDJUNARODNU AUTOBUSKU LINIJU

Lausanne (CH) - Vrnjacka Banja (SRB) - Lausanne (CH)

relacija prevoza

odrasli

penzioneri

studenti do 26 godina /

deca od 12-18 godina

deca od 2-12 godina

Lausanne

Bern

Luzern

CENA

CENA

CENA

CENA

DIN

DIN

DIN

DIN

  Jedan pravac  Povratna  Jedan pravac  Povratna  Jedan pravac  Povratna  Jedan pravac  Povratna

Beograd

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Markovac

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Jagodina

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Ćuprija

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Paraćin

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Ćićevac

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Kruševac

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Stopanja

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Trstenik

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Vrnjačka Banja

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

*Deca do navršene 2 godine prevoze se besplatno.

Agencija "CALYPSO TOURS INTERNATIONAL" d.o.o. Beograd, Kralja Milana 4
Tel: +381 11 361 92 22 , 361 53 52 Fax: +381 11 362 61 32
www.calypsotours.rs Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Logo (2)

logo