Email: info@calypsotours.info
Telefon: +381 11 361-9299; 361-5352
Mobilni: +381 63 1177-810
Radno vreme: od 09h-19h
Subota: od 10h-15h

Bus linija Cirih

 Vrnjačka Banja- Zürich (Cirih)
 INFORMACIJE I REZERVACIJE KARATA NA TELEFONE:
  BEOGRAD AGENCIJA "CALYPSO TOURS" Kralja Milana 4,Tel:+381 11 3619299,Fax: +381 11 3626132
POLAZAK IZ SRBIJE
UTORAK, SREDA, PETAK I SUBOTA
13:30hVrnjačka Banja Autobuska stanica, peron 15
13:30hTrstenikAutobuska stanica
13:45hStopanjaAutobusko stajalište
14:15hKruševacAutobuska stanica, peron 3, 4
14:40hĆićevacAutobuska stanica, peron 2, 3
15:00hParaćinAutobuska stanica 7, 8
15:30hĆuprijaAutobuska stanica, peron 7, 8
15:45hJagodinaAutobuska stanica 4, 5
16:15hMarkovacMotel " Stari Hrast "
17:45hBeogradBAS stanica, peron 39, 40
19:15hNovi SadAutobuska stanica, peron 5
SAMO ZA ST. GALLEN I ZÜRICH

UTORAK, SUBOTA IZ SRBIJE
UTORAK, PETAK IZ SVAJCARSKE

20:30hSuboticaAutobuska stanica, peron 17

 

Zürich (Cirih) - Vrnjačka Banja 
POLAZAK IZ ŠVAJCARSKE
UTORAK, ČETVRTAK, PETAK I SUBOTA
17:00 hZürichBahnhof Sihlquai
18:00 hSt. GallenLagerstrasse, broj 1

*Za polaske sredom i petkom iz Srbije, i četvrtkom i subotom iz Švajcarske, postoji mogućnost promene trase linije (preko Hrvatske, Slovenije i Italije) zbog izbegavanja gužvi na graničnom prelazu.

*Iz Novog Sada i Subotice za Švajcarsku , postoji mogućnost promene vremena i mesta polaska zbog izbegavanja gužvi na graničnom prelazu.

CENOVNIK ZA MEDJUNARODNU AUTOBUSKU LINIJU

 

Zürich (CH) - Vrnjacka Banja (SRB) - Zürich (CH)

relacija prevoza

odrasli

penzioneri

studenti do 26 godina /

deca od 12-18 godina

deca od 2-12 godina

Zürich

CENA

CENA

CENA

CENA

St. Gallen

DIN

DIN

DIN

DIN

  Jedan pravac  Povratna Jedan pravac  Povratna Jedan pravac  Povratna Jedan pravac  Povratna

Subotica

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Novi Sad

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Beograd

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Markovac

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Jagodina

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Ćuprija

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Paraćin

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Ćićevac

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Kruševac

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Stopanja

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Trstenik

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

Vrnjačka Banja

10.000.00

18.000.00

8.000.00

15.000.00

9.000.00

16.000.00

8.000.00

13.000.00

*Deca do navršene 2 godine prevoze se besplatno.

Agencija "CALYPSO TOURS INTERNATIONAL" d.o.o. Beograd, Kralja Milana 4
Tel: +381 11 361 92 22 , 361 53 52 Fax: +381 11 362 61 32
www.calypsotours.rs Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Logo (2)

logo